V čem jsou naše výrobky výjimečné?

1) Naše postele jsou vyrobeny z 100% masivního borovicového dřeva první kategorie – bez sukové s tloušťkou 25mm, což poskytuje vysokou kvalitu, stabilní a masivní konstrukci.

2) Jiný druh postele je vyrobeny z masivního borovicového dřeva (nohy, kostra, rošt) ve spojení s nábytkovou deskou (rám, bariéry), poskytuje vysokou kvalitu zpracování a stabilní konstrukci.

3) Všechny naše výrobky jsou plně ekologické (na vodní bázi, neobsahují chemické látky, které mají špatný vliv na vývoj Vašeho dítěte)

4) Dvě dřevěné zásuvky umožňují využití prostoru pod postelí. Pevná montáž dna (HDF deska) na vruty umožňuje vkládání těžkých předmětů. Díky použití gumových koleček předcházíme poškozením podlahy. Ve standardu úchyty – výřezy slzy na prsty.

5) Použití vrutů pro rychlou montáž typu konfirmát na šestihranný klíč, umožňuje jednoduché složení a rozložení výrobku. Prodloužené vruty na délku 8,5 cm výrazně zvyšují pevnost konstrukce postele, díky čemu je stabilnější.

6) Postel má bezpečnostní bariéry, díky kterým se bude Vaše dítě cítit bezpečně. Použitím pevného dřevěného roštu umožní uspávání dítěte po Vašem boku!!!!!! Během montáže si můžete zvolit vstup z levé nebo pravé strany.